Najvýhodnejšie akciové lety
Ruská letecká spoločnosť Pobeda, ktorá patrí pod spoločnosť  Aeroflot začala na Bratislavskom letisku lietať od 19.12. 2015 Bratislava – Moskva ( letisko Vnukovo). Letieť sa dá každý den, 7x do týždňa. Prílet z Moskvy je denne o 13:45 h, odlet z Ba denne o 14:15.

 

Dĺžka letu je cca 2,5 h. Pre Pobedu je Bratislavské letisko prvou zahraničnou destináciou, kam začala lietať keďže preváckovala len vnútroštátne lety v rámci Ruska. Cena letenky sa pohybuje okolo 40 € samozrejme záleží od dátumu a vyťaženosti linky. Všetky lety zabezpečujú moderné lietadla Boeing 737-800 Next-Generation (NG). 

Zapísaná batožina do 10 kg bezplatne.

Pri odlete z Bratislavy si môže pri checkine zadarmo podať 1 ks batožiny s hmotnosťou do 10kg. s rozmermi ( dĺžka, výška, šírka) 158 cm.

Príručná batožina 

Príručnú batožinu si môžte zdarma vziať na palubu. ( dámska kabelka, mužská taška, časopisy, bundu atď… ( batožina musí obsahovať max. do 10 kg.)

 

Pobeda info vznikla len 1 decembra 2014 a preto je modernou leteckou spoločnosťou aj keď sa radi už medzi top 10 najväčších dopravcov v Rusku za 9 mesiacov prepravila viac ako 2 milióny cestujúcich.

 

pobeda

 

Facebook

Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode