Nová linka z Bratislavy do Kyjeva

Z Letisko M.R.Štefánika sa od 17.12.2016 začne lietať do Kyjeva. Ide o priamu linku, ktorú bude prevádzkovať letecká spoločnosť Wizz Air. Lety budú prevádzkované 2 krát týždenne (utorky a soboty). Cena letenky začína od 29,99 €.

Letecká spoločnosť Wizz Air je najväčšou nizkonákladovou spoločnosťou pre strednú a východnú Európu a svoju prvú linku z Bratislavského letiska M.R. Štefánika spustila v marci tohto roku , konkrétne sa jedná o let do Skopje. Od marca 2017 sa chystá spustiť lety do Tulzy v Bosne a Hercegovine. Nová priama linka do Kyjeva je v poradí tretím leteckým spojením, ktoré nám ponúkne letecká spoločnosť Wizz Air z Bratislavy.

Z Bratislavy sa bude odlietať o 8:15 , pričom prílet do Kyjeva je o 10:55. Z Kyjeva sa bude odlietať o 6:55, prílet do Bratislavy je o 7:45.

Tamara Vallois, riaditeľka komunikácie Wizz Air: „Za menej ako rok oznamuje a spúšťame už tretie letecké spojenie z hlavného mesta Slovenska. Veríme, že našu linku do Kyjeva uvítajú rovnako obchodní cestujúci ako aj turisti. Keďže ju spúšťame v polovici decembra, je to skvelá príležitosť na návštevu hlavného mesta Ukrajiny počas vianočných sviatkov. Veríme, že nové nízkonákladové letecké spojenie Slovenska s Ukrajinou napomôže k rozvoju obchodných stykov, ale aj k rozvoju cestovného ruchu, keďže priláka do Bratislavy viac návštevníkov. Ceny leteniek sa začínajú už od sumy 29,99 €. Naše posádky sa už teraz tešia na spokojných cestujúcich na palubách našich lietadiel. Zároveň ďakujeme Letisku Bratislava za prínosnú spoluprácu.“

 

Ivan Trhlík, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ Letiska M. R. Štefánika v Bratislave: „Letecké spojenie z bratislavského letiska do Kyjeva a späť sa obnovuje po troch rokoch. Po ukončení prevádzkovania letov spoločnosťou Air Onix na uvedenej trase v decembri 2013 sme si boli vedomí toho, že Bratislava potrebuje mať priame letecké spojenie s hlavným mestom susediacej Ukrajiny. Sme radi, že sa nám podarilo v rámci rokovaní dohodnúť spoluprácu so spoločnosťou Wizz Air, ktorá ponúkne slovenským cestujúcim spojenie s Kyjevom 2 x týždenne.“Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode