Maldivy priamo z Bratislavy

Maldivy priamo z Bratislavy od 599 eur.

Maldivy nie sú už len pre bohatých.  Pri vhodnej letenke a ubytovaní vás návšteva ostrova vyjde  ako dovolenka v Grécku cez cestovnú kanceláriu.

Ak si chcete vychutnať slnečné lúče a relatívne malú vlhkosť navštívte ostrov ešte do konca apríla. Napríklad v termíne od 21. apríla vás spiatočná letenka do hlavného mesta Male bude stáť 599 eur. So spoločnosťou FlyDubai sa tak pohodlne s medzipristátím v Dubaji na vysnívanú dovolenku dostane každý. Ak chcete na dovolenke relaxovať a užívať si len oddych, odporúčame vám ubytovať sa v jednom z ponúkaných rezortov. Výhodou je ponúkaný servis a tiež možnosť osviežiť sa alkoholickými nápojmi, ktoré sú mimo rezortov zakázané. Ak chcete cestovať naprieč krajinou a pozrieť sa aj na ostatné ostrovy, hľadajte skôr inú formu ubytovania.

Hlavné mesto Malé je najľudnatejším a najživším ostrovom celého súostrovia Maldivov. Možno vás prekvapí jeho zastavanosť. Niektorí ho dokonca prezývajú aj betónová džungľa, pretože ostrov je z jedného konca na druhý zastavaný úzkymi vysokými domami. V Malé odporúčame navštíviť ( vhodné oblečenie) The Grand Friday Mosque, čo je najväčšia mešita na Maldivách. Minaret mešity si všimnete už z diaľky. Pre tých, ktorých zaujíma história odporúčame návštevu národného múzea. V každom sprievodcinájdete informáciu o miestnom trhu s ovocím a zeleninou, ale aj o rybom trhu. Na ten však odporúčame zájsť až tak po obede, kedy sa vracajú rybári z denným úlovkom. Medzi hlavné turistické centrá patrí Ari Atol, North Male Ato, South Male Atol, Lhaviyani Atol, a Addu Atol alebo Baa Atol. Všetky miesta ponúkajú milovníkom potápania neskutočné pohľady na podmorskú faunu a flóru. Miestami je vidieť vraky lodí, ohrozené druhy rýb alebo naopak obrovský húf tiahnucich sa rýb.Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode