BRATISLAVA – PARÍŽ, SPIATOČNE ZA 48 €

Užite si prekrásny Paríž ešte počas zimy. Stačí len kliknúť a  booknuť si letenku za super cenu 48 € spiatočne v termíne od 29.1 – 2.2. 2019. Nenechajte si ujsť Paríž, metropolu módneho priemyslu s neoddeliteľnou súčasťou Eiffelovej veže a krásnych uličiek, ktoré nesú v sebe pravého francúzskeho ducha.

REZERVÁCIA TU:

V meste sa je na čo pozrieť, či už ide o Víťazný oblúk , ktorý bol vystavaný na pamiatku Napoleonských víťazstiev, ponúka výhľad na parížske štvrte. Iste si nenechajte ujsť atmosféru parížskych katakomb , tie vznikli keď boli v Paríži preplnené cintoríny.

Katedrála de Notre Dame je akoby ,,srdce“ tohto mesta , je to nádherná gotická stavba , ktorá vám dá pocítiť aký ste malý človiečik oproti katedrále , touto vlastnosťou sa gotické stavby vyznačovali. Krásny výhľad je zo severnej veže . Eiffelova veža , ktorá bola postavená na  sté výročie francúzskej revolúcie. Múzeum de Louvre , kde sa nachádza slávna Mona Lisa ,ale aj mnoho iného napríklad šperky Ramzesa 2. a mnoho iného . Zámok Versailles je nádherným klenotom Paríža spolu zo svojimi nádhernými záhradami ,kde sa dá stráviť aj celý deň .

Ak by ste sa rozhodli ísť na výlet do Paríža so svojimi ratolesťami zavítajte do Disneylandu , ktorý má mnoho atrakcii a určite sa tu nudiť nebudete .

Paríž kolískou módy a nákupy sú neoddeliteľnou súčasťou . Na Champs-Elysées nájdete všetky známe módne domy . Keďže ide o najkvalitnejší bulvár ceny za oblečenie sú tu naozaj vysoké . Preto ak by ste hľadali lacnejšie alternatívy (sú tu aj obchody pre bežných smrteľníkov )ako Zara , Nike, Gap a mnoho ďalších.  Le Bon Marché je jedným z najstarších obchodných domov v ktorom si prídu na svoje gurmáni , kedže Paríž je známy aj dobrým vínom či výborným jedlom , nájdete tu desiatky druhov syrov , pečiva a mnoho ďalších kuriozít čo sa kulinarskeho sveta týka. Medzi ďalšie obchodné domy patria Galeries Lafayette či Les Halles , kde si prídu na svoje milovníci módy , kozmetiky .Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode