Najvýhodnejšie akciové letyAktuality a novinky

0

Denne letov

0

Počet destinácií

0

Počet cestujúcich

0

Letecké spoločnosti

Napísali o nás.

Letenky z Bratislavy sú veľa krát lacnejšie ako z Viedne. Využívame leteckú spoločnosť Ryanair. Kvalita letiska a personálu je na vysokej úrovni.

Ivana – Bratislava

Letisko v Bratislave využívame pravidelne na všetky linky, ktoré sú nie je dostupné z Košíc.

Vlado – Košice

Pravidelne využívam letecké spoločnosti Ryanair a Wizzair, ktoré pravidelne lietajú z Bratislavského letiska. Veľmi ochotný personál letiska.

Lucia – Žilina
Letisko Bratislava

Letisko Bratislava alebo Airport Bratislava je najväčším letiskom na Slovensku.  Medzi hlavných prepravcov patria spoločnosti Ryanair, Wizzair, Norwegian, Czech Airlines, Smart wings, Go2Sky, Travel Service, UTair. Ročne letisko prepraví viac ako 1 500 000 ľudí a toto číslo stále rastie. Hlavným cieľom je vytvoriť významný dopravný uzol leteckej dopravy. Po novom začne z Bratislavského letiska lietať ďalšia nízkonakladová spoločnosť Flyniki plánované lety su do Bruselu a na Malorku. Vďaka letom do Bruselu bude možné cestovať s dopravcami ako sú AmericanAirlines, British Airways, Austrian Airlines alebo Finnair.

 

Ako si za rezervujem najlacnejšiu letenku ?

Lacné letenky si môžte zakúpiť priamo na webe leteckej spoločnsoti alebo prostredníctvom nášho webu, ktorý spolupracujem s najväčším predajcom letenky na Slovensku. Ceny sa líšia minimálne u Slovenského predajcu máte záruku kvalitného servisu.

Najlepšiu cenu dosiahnete ak si letenku rezervujete  v „správnom“ čase. Cena sa môže dostať aj na 1/3 z bežnej ceny, hlavne pri dopravcoch ako sú Wizzair a Ryanair.

 

Facebook

Demos

Color Skin

Header Style

Nav Mode

Layout

Wide
Boxed

Nav Mode